DRODZY RODZICE

30 września 2020r. (środa) o godz. 15.00 w Zespole Szkół w Horodle odbędzie się zebranie rodzicielskie według następującego planu:

  1. Spotkanie z dyrektorem Zespołu Szkół w Horodle – duża sala gimnastyczna.
  2. Spotkania z wychowawcami klas w wyznaczonych salach.
  3. Wybór prezydium Rad Rodziców- sala 12 (I piętro).

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek lub przyłbic oraz dezynfekcji rąk przed wejściem do budynku.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Horodle

SREBRNY MEDAL KACPRA PAŃKO W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW.

   W niedzielę, 20 września 2020r., w Puławach odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików U 16 (rocznik 2005-2006), gdzie znakomicie zaprezentował się Kacper Pańko, który w biegu na 100 m z wynikiem 12,11 zdobył srebrny medal.
Najbliższy start Kacpra to Mistrzostwa Polski Młodzików U16, które w dniach 26 – 27 września 2020r. odbędą się w Słupsku.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DWA ZŁOTE MEDALE KACPRA PAŃKO W MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW

      W sobotę 12 września 2020r. Lublinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U 16 (makroregion lubelsko – podlaski), w których znakomicie zaprezentował się Kacper Pańko. Nasz ósmoklasista zwyciężył w biegu na 300 m z wynikiem 37,83 zdobywając swój pierwszy złoty medal. Drugi złoty medal wywalczył w sztafecie 4x100m reprezentując MKS UNIA Hrubieszów.
Kacper swoimi znakomitymi startami w obecnym sezonie zapewnił sobie udział w Mistrzostwach Polski Młodzików U16, które w dniach 26-27 września 2020r. będą odbywać się  w Słupsku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

POWRÓT DO NAUCZANIA W SZKOLE!

    Dyrektor Zespołu Szkół w Horodle informuje, że od 11 września (piątek) wszystkie klasy będą uczyły się w szkole. Na podstawie przeprowadzonych  przez Sanepid badań stwierdzono, że wszyscy pracownicy szkoły, przebywający na kwarantannie, są zdrowi i mogą powrócić  do pracy.
    Wychowawcy poszczególnych klas prześlą plan lekcji, według którego będą prowadzone zajęcia w szkole.

WAŻNA INFORMACJA!

Dyrektor Zespołu Szkół w Horodle informuje, że w okresie od 07.09.2020 do 11.09.2020 r. nauczanie przybierze formę hybrydową i będzie zorganizowane w następujący sposób :

    1. NAUCZANIE STACJONARNE W SZKOLE:

  1. oddziały przedszkolne (młodszy i starszy);
  2. klasy I-III szkoły podstawowej (trzy oddziały);
  3. klasa VIII A i VIII B szkoły podstawowej;
  4. klasy I-III liceum (cztery oddziały).

    2. NAUCZANIE ZDALNE
    :

    a) klasy: IV, V, VI A, VI B, VII A, VII B szkoły podstawowej (wszystkie przedmioty);
    b)
    nauczanie indywidualne w klasie II B

    3. Zawiesza się zajęcia świetlicowe, pracę bibliotek oraz wszystkie zajęcia dodatkowe.

            Nauczanie w szkole  będzie się odbywać według  nowego planu lekcji.  Poranne godziny dowozu uczniów nie ulegają zmianie, zaś odjazd do domu we wszystkich kierunkach około godz. 11. 30.

PLAN LEKCJI SZKOŁY PODSTAWOWEJ OD 07. 09

PLAN LEKCJI SP – wersja w pliku PDF

PONIEDZIAŁEK 07.09.2020

GODZINY KLASA I SP KLASA II SP KLASA III SP
8.00-8.45 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
8.50-9.35 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
9.40-10.25 Język angielski Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
10.35-11.20 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna

Wtorek 08.09.2020

GODZINY KLASA I SP KLASA II SP KLASA III SP
8.00-8.45 Edukacja wczesnoszkolna Język angielski Edukacja wczesnoszkolna
8.50-9.35 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Język angielski
9.40-10.25 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
10.35-11.20 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna

ŚRODA 09.09.2020

GODZINY KLASA I SP KLASA II SP KLASA III SP
8.00-8.45 Język angielski Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
8.50-9.35 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Język angielski
9.40-10.25 Edukacja wczesnoszkolna Język angielski Edukacja wczesnoszkolna
10.35-11.20 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna

CZWARTEK 10.09.2020

GODZINY KLASA I SP KLASA II SP KLASA III SP
8.00-8.45 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
8.50-9.35 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
9.40-10.25 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
10.35-11.20 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna

PIĄTEK 11.09.2020

GODZINY KLASA I SP KLASA II SP KLASA III SP
8.00-8.45 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
8.50-9.35 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
9.40-10.25 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
10.35-11.20 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna

 

PONIEDZIAŁEK 07.09.2020

GODZINY

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – GRUPA MŁODSZA

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY –GRUPA STARSZA

8.00-8.45 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
8.50-9.35 Wychowanie przedszkolne Język angielski
9.40-10.25 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
10.35-11.20 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne

Wtorek 08.09.2020

GODZINY

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – GRUPA MŁODSZA

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY –GRUPA STARSZA

8.00-8.45 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
8.50-9.35 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
9.40-10.25 Język angielski Wychowanie przedszkolne
10.35-11.20 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne

ŚRODA 09.09.2020

GODZINY

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – GRUPA MŁODSZA

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY –GRUPA STARSZA

8.00-8.45 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
8.50-9.35 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
9.40-10.25 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
10.35-11.20 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne

CZWARTEK 10.09.2020

GODZINY

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – GRUPA MŁODSZA

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY –GRUPA STARSZA

8.00-8.45 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
8.50-9.35 Język angielski Wychowanie przedszkolne
9.40-10.25 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
10.35-11.20 Wychowanie przedszkolne Język angielski

PIĄTEK 11.09.2020

GODZINY

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – GRUPA MŁODSZA

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY –GRUPA STARSZA

8.00-8.45 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
8.50-9.35 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
9.40-10.25 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
10.35-11.20 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne

 

PONIEDZIAŁEK 07.09.2020

GODZINY KLASA VIII A KLASA VIII B
8.00-8.45 Język angielski Język polski
8.50-9.35 Język polski Chemia
9.40-10.25 Matematyka Biologia
10.35-11.20 Fizyka Język angielski

Wtorek 08.09.2020

GODZINY KLASA VIII A KLASA VIII B
8.00-8.45 Matematyka Historia
8.50-9.35 Geografia Fizyka
9.40-10.25 Historia Język rosyjski
10.35-11.20 Język polski Matematyka

ŚRODA 09.09.2020

GODZINY KLASA VIII A KLASA VIII B
8.00-8.45 Matematyka Geografia
8.50-9.35 Język polski Matematyka
9.40-10.25 Religia Język polski
10.35-11.20 Język angielski Język polski

CZWARTEK 10.09.2020

GODZINY KLASA VIII A KLASA VIII B
8.00-8.45 Informatyka Język angielski
8.50-9.35 WOS Informatyka
9.40-10.25 EDB Język polski
10.35-11.20 Język rosyjski EDB

PIĄTEK 11.09.2020

GODZINY KLASA VIII A KLASA VIII B
8.00-8.45 Chemia WOS
8.50-9.35 Język rosyjski Matematyka
9.40-10.25 Biologia Język rosyjski
10.35-11.20 Język polski Religia

 

DOWÓZ UCZNIÓW DO ZESPOŁU SZKÓŁ W HORODLE W DNIU 1 WRZEŚNIA 2020 r.

Dowóz uczniów do szkoły w dniu 1 września odbędzie się według następującego rozkładu jazdy:

Nazwa miejscowości Godziny odjazdu
Cegielnia 07:00
Matcze 07:05
Bereżnica 07:15
Ubrodowice 07:00
Liski 07:05
Kopyłów 07:15
Kobło Kol. 07:30
Hrebenne 07:40
Zosin 07:02
Łuszków 07:10
Janki 07:15
Poraj 07:35

Odjazd do domu we wszystkich kierunkach około godz. 10:00