ZEBRANIE Z RODZICAMI

       Dyrektor  Zespołu Szkół w Horodle informuje, że 29 września 2023 r. o godz. 15.15 odbędzie się zebranie z rodzicami.
     Podczas zebrania rodzicom uczniów klasy IV szkoły podstawowej zostaną przekazane laptopy (należy mieć ze sobą dowód osobisty).

SPOTKANIE Z MICHAŁEM RUSINKIEM

    W słoneczne wrześniowe popołudnie uczennice naszego liceum: Anna Aronowska, Anna Jaros, Magda Haczkiewicz i Daria Adamczuk wraz z Panią Agnieszką Kossowską wzięły udział, w zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną, bardzo ciekawym spotkaniu z wieloletnim sekretarzem Wisławy Szymborskiej – Panem Michałem Rusinkiem.
   W gościnnych salach hrubieszowskiego muzeum bliski współpracownik naszej noblistki snuł o niej barwną opowieść pełną faktów i anegdot.
   Zachwycona publiczność uhonorowała niezwykłego gościa owacjami na stojąco.

AWANS NASZEGO UCZNIA NA MISTRZOSTWA POLSKI

    W sobotę 9 września 2023r. w Lublinie, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U16 (makroregion lubelsko – podlaski), podczas których uczeń naszego liceum i zarazem zawodnik MKS UNIA Hrubieszów WIKTOR NAJUCH startując na dystansie 1000m z przeszkodami zajmując 2 miejsce wywalczył srebrny medal z czasem 3:09,33. 
    Uzyskany przez Wiktora wynik dał mu przepustkę do Mistrzostw Polski Młodzików U16, które w dniach 23 – 24 września 2023 r. odbywać się będą w Słubicach (województwo lubuskie).

Gratulujemy.

NARODOWE CZYTANIE 2023

     Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji Narodowe Czytanie, która odbyła się 8 września 2023. „Nad Niemnem” czytano najmłodszym i najstarszym. Fragmenty powieści odczytali nauczyciele, uczniowie, rodzice wystylizowani zgodnie z modą epoki. Akcję przygotowali nauczyciele bibliotek szkoły podstawowej i liceum.

ZEBRANIE RODZICÓW

     Dyrektor Zespołu Szkół w Horodle informuje, że 7 września (czwartek) 2023 r. o godz.15.30 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Podczas spotkania omawiane będą następujące zagadnienia:
a) wybór towarzystwa ubezpieczeniowego,
b) wychowanie do życia w rodzinie – zakres tematyczny przedmiotu,
c) sprawy bieżące.