Eliminacje Gminne XVI Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Świat w krzywym zwierciadle – w poszukiwaniu dystansu i rozumu”

8 listopada 2012 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Horodle odbyły się gminne eliminacje XVI Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Tegorocznej odsłonie turnieju przyświecało motto „I śmiech niekiedy może być  nauką,  kiedy  się  z  przywar,  nie z osób natrząsa”. Uczestnicy prezentowali dowolnie wybrany tekst satyryczny poetycki lub prozatorski, który w zabawny sposób opisywałby problemy świata współczesnego.
W konkursowych zmaganiach naszą szkołę reprezentowali uczniowie z różnych poziomów edukacyjnych (szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum), awans na eliminacje powiatowe uzyskała Katarzyna Szymusiak z III a Liceum, a wyróżnienia otrzymali :
– Aleksandra Śmiałko ( kl. V SP)

– Katarzyna Mochnaczewska (kl. V SP)
– Magdalena Magierka ( kl. VSP)
– Agata Pieczykolan ( kl. IIa G)
– Katarzyna Charatynowicz ( kl. IIb G)
– Aleksandra Wikło ( kl. IIIa G)
–  Patryk Jonak ( kl. IIIb G)
–  Klaudia Niedźwiedź ( kl. IIIb G)

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a laureatce życzymy powodzenia w kolejnych recytatorskich zmaganiach.