OTRZĘSINY

16 października odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych Gimnazjum i Liceum połączone ze szkolną dyskoteką. Imprezę przygotowały klasy drugie oraz ich wychowawcy: pani Joanna Grzeszczuk, pani Anna Kusiak i pani Iwona Kudła – Najuch.

W ramach Otrzęsin pierwszoklasiści zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami, takimi jak: taniec z miotłą  jedzenie jabłka zawieszonego na sznurku (bez użycia rąk), makeup z zamkniętymi oczami, itp. Choć przygotowane konkurencje nie należały do najłatwiejszych, to wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i świetnie sobie poradzili z  konkurencjami, często przy okazji rozbawiając do łez  zgromadzonych kolegów i nauczycieli. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i duchowi walki, pierwszoklasiści udowodnili, że są zgraną grupą z dużym poczuciem humoru i w pełni zasługują na przyjęcie ich do grona szkolnej społeczności.