Święto Edukacji Narodowej

Uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej  odbyły się w naszej szkole 13 października. Galę poprowadzili uczniowie z klasy II liceum – Klaudia Niedźwiedź i Mateusz Dańczuk. Część artystyczna tym razem przybrała formę koncertu życzeń. Oprócz uczniów naszym sympatycznym nauczycielom życzenia składali, m.in. wójt Gminy Horodło – Krzysztof Bożek oraz komendant Placówki Straży Granicznej w Horodle – ppłk Marek Wrona.

Dyrektor szkoły – Arnold Bogowski z okazji święta przyznał nagrody następującym nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji: Teresie Portka, Anecie Zbirowskiej, Iwonie Słupskiej, Iwonie Kudle – Najuch, Mirosławowi Kamieniowi, Agnieszce Kossowskiej, Beacie Bogowskiej, Justynie Potaczało, Barbarze Patyjewicz, Iwonie Kotiuk, Jerzemu Dańczukowi, Dariuszowi Dumie i Anecie Stasiak.

W imieniu społeczności uczniowskiej wszystkim nauczycielom jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego, a przede wszystkim spełnienia w pracy!

[nggallety id=145]