19 Jesienny Konkurs Recytatorski

Z końcem października odbył się tradycyjnie już konkurs recytatorski. Do Eliminacji Gminnych 19 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, którego temat w tym roku brzmiał „Wszystko jest teatrem” przystąpili gimnazjaliści i licealiści:

  • Michał Gruszka – I gimnazjum

  • Karolina Fedaczyńska – III a gimnazjum

  • Oliwia Mróz – II liceum

  • Katarzyna Charatynowicz – II liceum

  • Klaudia Niedźwiedź – III liceum

  • Magdalena Miazga – III liceum

Uczniowie zaprezentowali teksty nawiązujące do tematyki konkursu przygotowane pod kierunkiem Agnieszki Kossowskiej. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się: Karolina Fedaczyńska i Magdalena Miazga. Pozostali otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy serdecznie!!!

Po eliminacjach powiatowych przeprowadzonych 12 listopada 2015roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzeszczanach do turnieju wojewódzkiego zakwalifikowała się Magdalena Miazga. Gratulujemy Magdzie i życzymy powodzenia 26 listopada!!!

Cieszymy się bardzo, że kultura słowa znajduje wśród naszych uczniów uznanie, czego wyrazem był wysoki poziom eliminacji gminnych.