Horodło kibicuje reprezentacji Polski

       W niedzielę 27 października w Lublinie odbył się mecz eliminacji do Mistrzost  Europy w piłce ręcznej kobiet pomioędzy reprezentacjami Polski i Czech. Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli byli uczestnikami tego wydarzenia. 

    Wyjechaliśmy z Horodła około godziny 13. Po drodze zatrzymaliśmy się w Chełmi, gdzie po zjedzeniu dużej pizzy nabralismy sił do kibicowania. Po posiłku ruszyliśmy w dalszą drogę do stolicy województwa. Tam w hali "Globus" obie reprezentacje narodowe były już po rozgrzewce. Następnie odbyła się prezentacja drużyn, a po niej nadszedł się najbardziej oczekiwany moment czyli mecz. Początek był udany dla Polek. Szybko objęły prowadzenie 4:0. Z upływem czasu przewaga jednak stopniał. Mecz był bardzo ciekawy ze zwrotami sytuacji. Nasza ekipa głośno dopingował naszą drużynę narodową. Mimo bolących gardeł od ciągłych okrzyków i rąk od oklasków ostatecznie polki przegrały trzema bramkami.

      Wieczorem wróciliśmy do domów. Pozytywnym akcentem było to, że otrzymaliśmy dla naszej szkoły kilka piłek do gry w szczypiorniaka, które zostaną wykorzystane na lekcjach wychowania fizycznego.