Koty i Ziemniaki

      7 października, jak co roku w naszej szkole, odbyły się tradycyjne otrzęsiny uczniów klasy pierwszej. Całość została przygotowana przez klasę II LO pod kierownictwem pani Iwony Słupskiej. Uroczystość prowadzili Klaudia Kaczyńska i Krystian Juźwiak. Wspierał ich w tej roli Damian Pucek – udawał on rolnika, który przyniósł ziemniaki niezbędne do jednej z konkurencji, a także rozdał pierwszoklasistom słodycze, które miały im umilić rok szkolny. ,,Koty’’ musiały przejść prawdziwy chrzest bojowy – tj  wykonać  wiele  skomplikowanych zadań, takich jak ,,slalom taczek’’ czy polowanie na kartofle ( bez użycia rąk). W tych ostatnich zawodach bezkonkurencyjny okazał się Patryk Jonak, który z łatwością przenosił warzywa ustami do worków – aż pojawiły się domysły, że robi to częściej J. Było także tradycyjne wydmuchiwanie mąki z miski i picie tajemniczych mikstur. Pierwszorocznym licealistom gratulujemy włączenia do wspólnoty szkolnej ! Mamy nadzieję, że nie pożałują swojego wyboru i będą mile wspominać chwile spędzone z nami w szkole.