BABCIU I DZIADKU KOCHAMY WAS !!!!

28 stycznia 2015 roku w klasie II b odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na ten wyjątkowy, najmilszy i najpiękniejszy dzień w roku czekali wszyscy. Święto Babci i Dziadka jest wspaniałą okazją do wspólnego spotkania. Babcia, czy Dziadek to ktoś kto ma zawsze czas dla swoich wnucząt, zawsze lepiej je rozumie, umie pocieszyć, bezgranicznie je kocha, ma dla nich więcej cierpliwości – w przeciwieństwie do zabieganych i zapracowanych rodziców. Dziadkowie to wielki skarb wnuków. Często wartości przekazywane przez nich są drogowskazem i pomocą w wyborze drogi życiowej. Babcia i Dziadek czynią dzieciństwo swych wnuków udanym i szczęśliwym. Dlatego dziękując za ich wielkie serce wnuczęta przygotowały piękne wiersze i piosenki. Licznie przybyli dziadkowie otrzymali również prezenty, które własnoręcznie przygotowały wnuczęta. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Był to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień. Przepełniony serdecznością, radością i uśmiechem, ale i łza w oku też się zakręciła ze wzruszenia.

Babciom i Dziadkom życzymy samych cudownych chwil w ich życiu.

Zapraszamy do nas za rok!!!!