ZAJĘCIA TERENOWE Z GEOGRAFII I BIOLOGII

      Dnia 28.05.2014r. uczniowie klas III gimnazjum i II liceum, uczestniczyli w zajęciach terenowych z biologii i geografii w Roztoczańskim Parku Narodowym. Zajęcia w terenie opierały się na poznawaniu przyrody za pośrednictwem różnych zmysłów. W trakcie ich trwania oprócz podawania podstawowych wiadomości ukazywane było piękno przyrody i pobudzana wyobraźnia uczestników poprzez np. wprowadzanie elementów tajemniczości, niezwykłości, tak, by proces uczenia stawał się wspaniałą przygodą.

Lekcje w terenie uczniowie zakończyli przejściem przez ścieżkę Bukowa Góra, po czym udali  się na ognisko, na którym po wyczerpującej wędrówce posilili się kiełbaską z ogniska.

      Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Joanna Grzeszczuk, Jadwiga Jastrząb-Pakuła, Ewa  Blacharz i Tomasz Najuch.