KONKURS DRZEWA MAJĄ MOC ROZSTRZYGNIĘTY!

     W ramach akcji edukacyjnej ,,Święto drzewa” uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Roztoczański Park Narodowy pt.,,Drzewa mają moc”.
   Celem konkursu było promowanie działań proekologicznych, aktywna ochrona i gatunków występujących na terenie RPN.
   Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem i komisja miała duży problem z wyborem prac, które będą reprezentować naszą szkołę na kolejnym etapie. Uczniowie wykazali się pomysłowością w doborze materiałów i technik plastycznych. Ostatecznie wybrano cztery prace, pozostałe można oglądać na wystawie zorganizowanej na parterze. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy a laureatom gratulujemy!

Laureaci:
1. Jakub Mulawka kl. III
2. Wiktor Nowaczewski kl. II
3. Michalina Piszka kl. I
4. Bartłomiej Bochen kl. I