KONKURS „MAM TALENT” W SZKOLE PODSTAWOWEJ

    15 listopada odbył się w naszej szkole konkurs „MAM TALENT”. Tego dnia każdy uczeń posiadający jakieś pasje i niezwykłe umiejętności miał na szkolnej scenie swoje pięć minut sławy. Mimo towarzyszącej tremy wszyscy spisali się świetnie, demonstrując przed publicznością ukryte talenty.
    Podziwiamy waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętności. Pamiętajmy- w każdym drzemie jakiś talent, trzeba go tylko odnaleźć i pielęgnować.
    Decyzją komisji konkursowej w składzie: Pani Agnieszka Harpeniuk, Pani Aneta Stasiak oraz przewodniczący SU liceum Tomasz Hajkowski główna nagroda (puchar) trafiła do klasy VIIb, która wystawiła najliczniejszą reprezentację. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali nagrody indywidualne.
    Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Zespołu Szkół w Horodle- Janowi Hajkowskiemu za wsparcie finansowe oraz Panu Wójtowi Gminy Horodło- Krzysztofowi Bożkowi za przekazane nagrody.

Samorząd Uczniowski