SPOTKANIE Z PANIĄ FRYZJERKĄ

   W poniedziałek 7 czerwca 2021r. mieliśmy przyjemność gościć w naszym oddziale przedszkolnym Panią Agatę Jeżynę, mamę Igi, wykonującą zawód fryzjera. Z tej okazji ” Biedronki” zaprosiły do swojej sali „Pszczółki”, grupę młodszą przedszkolaków, aby móc wspólnie uczestniczyć w spotkaniu.
    Pani Agata opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, zwróciła uwagę dzieci na konieczność dbania o swoje włosy, pokazała narzędzia, którymi posługuje się w codziennej pracy. Następnie urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera: pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, karbownicę, maszynkę do strzyżenia, pędzel do omiatania włosów. Następnie wykonała wymyślne fryzury chętnym dzieciom. Przedszkolaki miały też okazję spróbować samodzielnie mieszać farbę do rozjaśniania włosów, czesać i strzyc włosy modelom.
    Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie dbał o swoje włosy i chodził do fryzjera. 
 
Serdecznie dziękujemy Pani Agacie za wspaniale spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.
Zapraszamy do galerii!!