CZAREK W FINALE XLIV OLIMPIADY HISTORYCZNEJ!

         Z satysfakcją informujemy, że Cezary Fornal uczeń klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Horodle, decyzją Komitetu Głównego, został zakwalifikowany do eliminacji centralnych XLIV Olimpiady Historycznej.
     W dniach 13 i 20 stycznia 2018 roku na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie odbywały się eliminacje okręgowe Olimpiady Historycznej. Obejmowały one zarówno część pisemną jak i ustną. Cezary Fornal  z obu części uzyskał wysokie oceny i stąd został wytypowany do eliminacji centralnych.
     Warto przypomnieć, że jest to kolejny sukces naszego  ucznia, dla którego poznawanie przeszłości jest nie tylko ciekawym doświadczeniem, ale przede wszystkim, umiejętnie rozwijaną , wielką pasją.  Zmagania finałowe odbędą w Gdańsku w dniach  6 – 9 kwietnia 2018 r.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!