TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

W dniach 16 i 19 lutego 2018 r. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hrubieszowie odbyły się Turnieje Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategoriach U-10 i U-12 dziewcząt i chłopców.
Uczniowie i uczennice naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze, wszystkie cztery drużyny walczyły dzielnie, nie ustępując pola innym zespołom. Duży sukces odniosły  drużyny z  kategorii U-10 – zarówno dziewczęta, jak i chłopcy  zajęli 1. miejsce, uzyskując awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się pod koniec marca w Międzyrzecu Podlaskim.

Wyniki naszych reprezentantów:

1 miejsce  dziewczęta w kategorii U-10 (rocznik 2008 i młodsi) w składzie: Ciężka Kinga, Franczak Maja, Gawron Aleksandra, Kaczyńska Laura, Wesołowska Natalia.

1 miejsce  chłopcy w kategorii U-10 (rocznik 2008 i młodsi) w składzie:
Filipczuk Jakub, Bednarczuk Michał, Jańczuk Jakub, Koza Dominik, Kozar Bartosz, Kozar
Miłosz, Mrozowski Bartosz, Nowaczewski Kacper, Stawiarski Dawid, Tymbel Adrian,Wróbel Sebastian i Żywiec Przemysław.

5 miejsce  dziewczęta w kategorii U-12 (rocznik 2006/2007) w składzie: Aronowska Anna, Juźwiak Anna, Jańczuk Karolina, Gołębiowska Aleksandra, Kiryk Julia, Romak Katarzyna, Romaniewska Nikola, Amelia Wróbel, Wojciechowska Julia, Szymańska Klaudia, Szpyrka Julia, Seredyńska Martyna, Paćkowska Nikola.

5/6 miejsce chłopcy w kategorii U-12 (rocznik 2006/2007) w składzie:
Bednarczuk Jarosław, Wlach Błażej, Dudka Szymon, Pańko Kacper, Mochnaczewski Jarosław, Lickindorf Jan, Pochylczuk Tomasz, Tkaczyk Dominik, Wężyk Michał, Bogowski Filip.

W eliminacjach do turnieju wystąpili również:
Czerwiński Adrian, Filipczuk Kacper, Flis Mateusz, Janiuk Michał, Malinowski Martin, Paćkowski Marcel, Rydel Dawid, Bańka Jakub, Juźwiak Cezary i Orkiszewski Kacper.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.