REGIONALNY KONKURS CZYTELNICZY „BOOKTALKING, CZYLI GAWĘDA O KSIĄŻCE HENRYKA SIENKIEWICZA”

Uczniowie naszej szkoły – Aniela Grabowska z oddziału sześciolatków i Gabriela Grabowska z klasy V, Michał Bielecki i Izabela Mrozowska z klasy VI, Paweł Jerzyna z klasy  I gimnazjum, Kinga Rządkowska z klasy I liceum reprezentowali naszą szkołę w etapie powiatowym Regionalnego Konkursu Czytelniczego „BOOKTALKING, czyli gawęda o książce  Henryka Sienkiewicza” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu. Zadaniem uczestnika konkursu była ustna prezentacja dowolnego utworu Henryka Sienkiewicza metodą booktalking. W wyniku rozstrzygnięć komisji konkursowej Izabela Mrozowska i Paweł Jerzyna awansowali do kolejnego etapu konkursu, który odbędzie się w Zamościu 9 listopada o godzinie 10.00. Gratulujemy!