Zlot Szkolnych Kół Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Krasnobrodzie

       17 X 2016 roku delegacja SKC z naszej szkoły pod opieką Pana Dariusza Tuza  uczestniczyła w zlocie w Krasnobrodzie. Do Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej przybyło około 500 wolontariuszy z całej diecezji. Spotkaniu przewodniczył Ksiądz Biskup Marian Rojek, który odprawił mszę św. i wygłosił homilię o znaczeniu pracy w formacji Caritas. W trakcie spotkania miała miejsce prezentacja kół, podczas której przedstawiciele w kilku słowach mówili o swojej pracy (nasze koło zaprezentowali: Agata Aronowska i  Michał Gruszka – uczniowie gimnazjum). Po Eucharystii wszyscy otrzymaliśmy z rąk Księdza Dyrektora Adama Sobczaka i Księdza Biskupa podziękowania za naszą pracę.
        Po części oficjalnej zorganizowano  poczęstunek i spotkania z ciekawymi ludźmi: panem Michałem Rycajem – mistrzem świata we Freestyle Footbal i panem Janem Ciosem – podróżnikiem, alpinistą, zdobywcą wielotysięczników.