Plac Zabaw

        18 stycznia 2013 roku oddział przedszkolny pod opieką pani Irminy Klamer  odwiedził Pan Tomasz Kozar,  kierownik oddziału Banku BPH w Zamościu. Pani dyrektor Elżbieta Kuczyńska powiedziała dzieciom, że dzięki pomocy Pana Tomasza na wiosnę ruszy budowa placu zabaw dla dzieci przy budynku naszej szkoły. Dzieci w podziękowaniu za wizytę Pana Tomasza Kozara wykonały krótki występ taneczny i zaśpiewały piękną piosenkę. Dzieci przygotowały też prace plastyczne „Mój wymarzony plac zabaw”. Wspólnie z Panią dyrektor wręczyły Panu Tomaszowi dyplom uznania za pomoc finansową i współpracę w realizacji projektu : „ Budowy placu zabaw dla dzieci przy Zespole Szkół w Horodle”. Na koniec dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia z miłym gościem i zaprosiły Pana Tomasza aby przyjechał do nich na wiosnę kiedy ruszy budowa.