II etap regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz…?” dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej

24 kwietnia w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu odbył się finał regionalnego konkursu czytelniczego  „Czy znasz…?" dla klas I-III szkoły podstawowej. W tym etapie spotkało się 31 uczniów z 24 szkól powiatu biłgorajskiego, tomaszowskiego, zamojskiego oraz hrubieszowskiego. Podobnie jak w pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali test, który sprawdzał znajomość utworów znanych bajkopisarzy. Maksymalnie można było uzyskać 38 pkt., jednak nikt z uczestników nie otrzymał takiej liczby punktów. Naszą szkołę reprezentowała Gabriela Grabowska, która uzyskała 32,5 pkt. i otrzymała wyróżnienie w tym konkursie. Zabrakło jej niewiele do trzeciego miejsca, bo tylko 0,5 pkt., natomiast do pierwszego 2 punkty. Jak widać rywalizacja między uczniami była bardzo zaciekła.