SPORTOWY STYL ŻYCIA

   W tym roku zima nie zaskakuje drogowców, ale sportowcy zaskakują zimę. Kiepskie warunki atmosferyczne – brak śniegu, a przez to brak możliwości poszusowania na stokach, nie przeszkadzają sportowcom w rozwijaniu swoich pasji. Skoro na zewnątrz poszaleć się nie da, można zrobić to wewnątrz. Tydzień temu na horodelskiej hali odbył się XIII Charytatywny Turniej Caritas, a 15 grudnia II Turniej Służb Mundurowych.
   Wcześniej w zawodach organizowanych przez Szkolną Grupę Charytatywną ,,Caritas’’ uczestnicy walczyli na rakietki… Rozgrywki w tenisa stołowego przyciągnęły sporą grupę zarówno zawodników jak i kibiców. Grano w 4 kategoriach

KATEGORIA

ZWYCIĘZCA

Klasy 4-6
chłopcy

Kevin Wróbel

dziewczęta

Wiktoria Lemińska

Gimnazjum

Michał Kołodziejczyk

Liceum

Mateusz Skoczylas

Open

Andrzej Jeżyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cieszy fakt, że oprócz uczniów ZS-u do zawodów przystąpiło wielu nauczycieli oraz spore grono osób niezwiązanych ze szkołą.
Warunkiem uczestnictwa była paczka żywnościowa, która zostanie przekazana potrzebującym.

Kolejne z zawodów organizowanych w naszej szkole to II Turniej Służb Mundurowych. Tym razem grano w piłkę nożną. W zawodach uczestniczyło 7 drużyn.

Lokata

Nazwa Drużyny

1.

Straż Graniczna Hrubieszów

2.

Straż Graniczna Horodło

3.

Państwowa Straż Pożarna Hrubieszów

4.

2. Pułk Rozpoznawczy

5.

Zakład Karny

6.

Straż Graniczna Skryhiczyn

7.

Młodzież zrzeszona przy ZS w Horodle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z racji innowacji „Straż graniczna” działającej w naszej placówce dydaktycznej już od kilku lat, do zawodów przystąpiła też drużyna składająca się z uczniów ZS-u.
Wszyscy uczestnicy turnieju odebrali pamiątkowe dyplomy i statuetki.  Nagrody fundował m.in. Przewodniczący Rady Gminy Horodło – pan Paweł Augustynek.
Królem strzelców został: Grzegorz Piekaruk ( SG Hrubieszów)

Opracował: Krystian Juźwiak