Kadra

KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ZESPOLE SZKÓŁ W HORODLE

Lp.

Nauczyciel

Dzień tygodnia

Godziny

1.

Hajkowski Jan

poniedziałek

środa

8:00 – 8:30

12:10 – 12:40

2.

Bajerczak Katarzyna

piątek

9:00 – 9:30

12:30 – 13:00

3.

Bartoszek Jadwiga

poniedziałek

wtorek

8:50 – 9:20

10:40 – 11:10

4.

Bazylewicz Magdalena

czwartek

9:00 – 10:00

5.

Bielecka Elżbieta

wtorek

9.40 – 10.20

6.

Blacharz Ewa

piątek

7:45 – 8:45

7.

Ks. Czerwonka Paweł

wtorek

12:50 – 13:50

8.

Harpeniuk Agnieszka

środa

13:15 – 14:15

9.

Janeczko Zbigniew

wtorek

10:25-11:25

10.

Jastrząb – Pakuła Jadwiga

poniedziałek

8:00 – 8:45

11.

Jerzyna Aleksandra

wtorek

10:25 11:25

12.

Jerzyna Robert

czwartek

8:50-9:20

10:35- 11:05

13.

Kamień Mirosław

wtorek

11:25 – 12:25

14.

Klamer Barbara

poniedziałek

12:15 – 13:15

15.

Klamer Irmina

wtorek

piątek

12:30-13:00

7:30-8:00

16.

Kossowska Agnieszka

czwartek

9: 40 – 10:40

17.

Kozar Anna

piątek

12:40-13:10

18.

Kudła – Najuch Iwona

wtorek

środa

13:20 – 13:50

13:30 – 13:00

19.

Łaskarzewska Agnieszka

wtorek

11:25 – 12:25

20.

Najuch Tomasz

środa

11:20-12:20

21.

Ks. Pachla Daniel

piątek

12:10 – 12:40

22.

Siemionek Iwona

piątek

9:40-10:40

23.

Stefaniak Monika

czwartek

13:00-13:40

24.

Ślązak Stanisława

wtorek

środa

7:30 – 8:30

7:30 – 8:30

25.

Tuz Dariusz

wtorek

12:30-13:30

26.

Wierzbicka Joanna

czwartek

11:00 -12:00

27.

Woroniewicz – Fornal Edyta

wtorek

14:00-15:00

28.

Wrona Marek

piątek

7:30 – 8:00

29.

Zbirowska Aneta

poniedziałek

czwartek

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

30.

Zimon Marlena

środa

13:20 – 13.50

DSC_3441male

Dyrektor: mgr inż. Jan Hajkowski
Wicedyrektor: mgr Edyta Woroniewicz – Fornal
Wicedyrektor: mgr Agnieszka Harpeniuk

Edukacja wczesnoszkolna:
5 – latki:
mgr Jadwiga Bartoszek
6 – latki: Magdalena Bazylewicz (mgr Marzanna Szumska)
klasa 1: mgr Elżbieta Bielecka
klasa 2: mgr Barbara Klamer
klasa 3: mgr Irmina Klamer

Katecheci: mgr Dariusz Tuz, mgr ks. Paweł Czerwonka, mgr ks. Daniel Pachla
Nauczyciele  języka  polskiego: mgr Agnieszka  Łaskarzewska,  mgr Ewa Blacharz, mgr Edyta Woroniewicz – Fornal, mgr Agnieszka Harpeniuk, mgr Agnieszka Kossowska
Nauczyciele  języka  angielskiego:  mgr  Anna   Kusiak,   mgr Aleksandra Jerzyna,  mgr Katarzyna Bajerczak
Nauczyciele języka rosyjskiego: mgr Iwona Kudła – Najuch
Nauczyciele historii:  mgr Anna Kozar
Nauczyciel historii i teraźniejszości:  mgr Anna Kozar
Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie: mgr Agnieszka Łaskarzewska, mgr Ewa Blacharz
Nauczyciele matematyki: mgr Aneta Zbirowska, mgr inż. Jan Hajkowski, mgr Marlena Zimon
Nauczyciel przyrody: mgr Stanisława Ślązak, 
Nauczyciele fizyki: mgr Tomasz Najuch, mgr Aneta Zbirowska
Nauczyciel chemii:  mgr Iwona Siemionek
Nauczyciele biologii: mgr Iwona Siemionek
Nauczyciel geografii:  mgr Jadwiga Jastrząb – Pakuła
Nauczyciel techniki: mgr Tomasz Najuch
Nauczyciele informatyki: mgr Zbigniew Janeczko, mgr Tomasz Najuch
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa: mgr Jadwiga Jastrząb – Pakuła, mgr Iwona Siemionek
Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości:  mgr Jadwiga Jastrząb – Pakuła
Nauczyciel biznesu i zarządzania:  mgr Jadwiga Jastrząb – Pakuła
Nauczyciele  wychowania  fizycznego: mgr  Mirosław  Kamień,  mgr  Zbigniew  Janeczko, mgr Robert Jerzyna
Nauczyciel muzyki: mgr Robert Jerzyna
Nauczyciel plastyki: mgr Robert Jerzyna
Nauczyciel elementów wiedzy o funkcjonowaniu straży granicznej: płk Marek Wrona

Biblioteka SP: mgr Stanisława Ślązak
Biblioteka LO: mgr Agnieszka Kossowska

Pracownicy administracji i obsługi:
Sekretariat:
Emilia Błocian
Konserwatorzy: Jerzy Dańczuk, Dariusz Duma
Obsługa: Beata Bogowska, Iwona Kotiuk, Jadwiga Muszalska, Magdalena Bazylewicz, Bogumiła Niemczyk
Pracownicy stołówki: mgr Aneta Stasiak, Dorota Matwiejczuk, Justyna Potaczało

 

Dodaj komentarz