WYPRAWA NA PAINTBALL – STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ!

    7 czerwca odbył się kolejny wyjazd integracyjny młodzieży licealnej. Tym razem uczestnicy wycieczki mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie i wziąć udział w  paintballu – dynamicznej grze zespołowej, która cieszy się ogromną popularnością.
  Zanim to jednak nastąpiło, organizator wyjazdu (Samorząd Uczniowski) przygotował przystanek –niespodziankę, jakim była wizyta w kinie „Stylowy” i projekcja filmu „Szybcy i wściekli.10”. Dodatkowa atrakcja przypadła wszystkim do gustu, ale nie tak, jak główny punkt programu. Na polu paintballowym w Szewni Dolnej czekało prawdziwe wyzwanie, szczególnie dla tych, którzy grali pierwszy raz. Po krótkim instruktażu licealiści ubrani w specjalne kombinezony  i uzbrojeni w kulki wypełnione farbą rozpoczęli rywalizację, w której podzieleni na dwie drużyny zaciekle walczyli o zwycięstwo. Z każdą rozstrzygniętą  partią,  rozgrywka stawała się coraz ciekawsza, a uczestnicy gry mogli się przekonać, że celne oko to nie wszystko, liczy się jeszcze taktyka i spryt.
    Zabawa była przednia, a po niej przyszedł czas na tradycyjne ognisko z kiełbaskami. Na pewno trzeba to będzie jeszcze powtórzyć.