UDZIAŁ LICEALISTÓW W ZAWODACH STRZELECKICH

     Młodzież z naszego liceum w ramach przedmiotu Elementy wiedzy o funkcjonowaniu służby granicznej ma możliwość kształcenia umiejętności strzeleckich i nabywania doświadczenia w tej dziedzinie. Dowodem jest udział drużyny w składzie: Patryk Potaczało, Miłosz Bogucki, Paulina Wójcik i Jakub Lemiński w zawodach strzeleckich.
   Organizatorem zawodów było Towarzystwo Strzeleckie Akademii Zamojskiej we współpracy z Zamojskim Stowarzyszeniem Strzeleckim „Twierdza”. Turniej odbył się 29 marca br. na strzelnicy ZSS „Twierdza” przy ul. Szczebrzeskiej 102. Uczestnicy strzelali z broni, takiej jak: pistolet Glock 9 mm, karabinek bocznego zapłonu AR 15 oraz karabin AKMS.
     Zdobyte w wyniku strzelań punkty składały się na ich dorobek indywidualny oraz drużynowy.