UDZIAŁ HARCERZY W ZLOCIE BETLEJEMSKIEGO ŚWIATŁA POKOJU

     W dniach 10-12 grudnia 2021 młodzież zrzeszona w drużynach zhp wzięła udział w Zlocie BŚP. W tym roku Zlot odbywał się pod hasłem Światło Nadziei. Zlot odbył się w formule online. Wzięliśmy udział w transmisjach czuwania modlitewnego, koncertu oraz transmisji Mszy Świętej i przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju. Młodsi harcerze wzięli udział w grze społecznościowej oraz zadaniach indywidualnych. Natomiast 2 WDH Horodło wzięła udział w grze terenowej i zadaniach indywidualnych. Pomimo wcześniejszych założeń, pandemia Covid nie pozwoliła nam spotkać się na zbiórce, więc zadania wykonywaliśmy że swoich domów, łącząc się za pomocą internetu. Zadania w grze terenowej miały formę rywalizacji. Mimo utrudnień, 2 WDH udało się wykonać wszystkie zadania i zająć 2 miejsce w rywalizacji ogólnopolskiej w grupie starszoharcerskiej.