Biegi sztafetowe w Lublinie

W dniu 16 maja 2013 r. w Lublinie na stadionie KS „Start” Lublin odbyły się Wojewódzkie Sztafety 4 x 100 m i sztafety szwedzkie w kategorii szkół podstawowych (Igrzyska). Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły zajmując odpowiednio 5 miejsce chłopcy i 9 miejsce dziewczęta w swoich kategoriach.
    Chłopcy wystartowali w sztafecie szwedzkiej w składzie Zając Szymon, Jeżyna Mateusz, Kołodziejczyk Michał i Załuski Szymon uzyskali wynik 2:35,98.
Dziewczęta biegnące w sztafecie 4 x 100 m w składzie Dudek Patrycja, Semenowicz Klaudia, Sobiłło Barbara i Woźnica Patrycja uzyskały wynik 1:08,20.
Rezerwowymi uczestnikami zwodów byli: Tymoszyk Sandra i Błocian Kasjana oraz Malinowski Krystian i Sarzyński Dawid.
Analizując powyższe zawody można śmiało powiedzieć, że oba biegi naszych zespołów dostarczyły nam bardzo dużo emocji.

Drużynie chłopców niewiele zabrakło do zdobycia medalu a sposób w jaki walczyli był  pełen  podziwu,  zważywszy,  że  poprawili  swój  wynik  sprzed  kilku  dni  o  prawie 10  sekund.    Dziewczęta   mimo,   iż   wynikowo   pobiegły   1,5   sekundy   wolniej   niż  w Hrubieszowie, to należy podkreślić, że w trakcie biegu nasza drużyna zaliczyła niestety upadek i zgubienie pałeczki podczas pierwszej zmiany, co znacząco wpłynęło na uzyskany wynik. Mimo to dziewczęta dzielnie walczyły do końca o jak najlepszy wynik.

 Wszystkim uczestnikom WIELKIE GRATULACJE!