Międzynarodowy towarzyski mecz piłki nożnej

W   dniu   17   maja  2013 r.   uczniowie   naszego   zespołu  szkół  wzięli  udział  w międzynarodowym   towarzyskim   spotkaniu  w   piłkę  nożną   w   Uściługu  (Ukraina)  z uczniami miejscowej szkoły.
Przed rozpoczęcie spotkania nasi uczniowie wraz z opiekunami zostali gorąco przyjęci na uroczystym apelu, po którym miał rozpocząć się mecz w piłkę nożną. Po bardzo zaciętym i emocjonującym pojedynku spotkanie wygrali gospodarze 9 : 5 (4 : 3). Bramki dla naszego zespoły zdobyli: Kaczyński Kamil 4 i Dańczuk Mateusz 1.
Uczniowie naszej szkoły wystąpili w następującym składzie: Kaczyński Kamil (1LO), Dańczuk  Mateusz  i  Rudawski  Maciej  (obaj 3A),  Fornal  Krystian  (3B),  Koza  Krystian  i Mochnaczewski Grzegorz (obaj 1A), Kołodziejczyk Michał i Rudawski Piotr (obaj VIA).
Po zakończonym spotkaniu na kolejnym uroczystym apelu wręczono drużynom puchary oraz wykonano pamiątkowe zdjęcia. Następnie zostaliśmy zaproszeni na obiad, na którym mogliśmy posmakować regionalne potrawy.