WYCIECZKA DO LUBLINA

17 lutego 2018 r.  uczniowie z klas III – VI szkoły podstawowej odbyli wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Teatru im. Juliusza Osterwy. Uczestnicy wyjazdu mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć teatr od kulis. O tym jak trudna, a jednocześnie fascynująca jest praca ludzi sceny opowiadała pani Anna Nowak, aktorka lubelskiego teatru, która pełniła też funkcję przewodnika po miejscach, do których zwykły widz nie ma dostępu.
Po pełnej wrażeń wizycie w teatrze przyszedł czas na stały element  szkolnych wycieczek do Lublina, a mianowicie wizytę w pizzerii, tym razem o wymownej nazwie „Viva la pizza”.
Głównym i najbardziej emocjonującym punktem wycieczki był  mecz piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin z drużyną Energi Koszalin w ramach rozgrywek o mistrzostwo Polski.  Dodatkową atrakcją dla uczestników wyjazdu było to, że nasi uczniowie mieli możliwość wyprowadzania zawodniczek w czasie przedmeczowej prezentacji. Gorąca atmosfera spotkania udzielała się wszystkim, a  zwycięstwo lublinianek wprawiło widzów w radosny nastrój.
Uczniowie wracali do domu pełni entuzjazmu, planując  wyjazd na jeszcze jeden mecz.