Zabawa choinkowa

  Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić. Świetną ku temu okazją jest niewątpliwie zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w sobotę 24 stycznia.
W tym dniu stołówka szkolna zmieniła się w salę taneczną, bajecznie ozdobioną kolorowymi balonami i serpentynami. Oprawą muzyczna zajęli się starsi koledzy z liceum wcielając się w rolę dj-ów, a nasi niezastąpieni rodzice – przygotowaniem poczęstunków w klasach.
Z wielką niecierpliwością na zabawę choinkową czekali uczniowie, zwłaszcza klas młodszych, w uwagi na ogłoszony przez szkołę konkurs na najciekawsze przebranie za bohatera baśni, bajki lub legendy.
Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było odnaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki. Nie zabrakło odważnych Batmanów, spidermanów, kowbojów i piratów. Wielkich emocji dostarczyło rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze przebranie. 

Pierwsze miejsce w tej kategorii  kl. „0” zajął Dawid Brzyski,  drugie –  Kubacka Gabriela,  trzecie –  Zuzanna Ostapiuk.

Pierwsze miejsce w  kategorii kl. I-III zajął Jakub Jańczuk, drugie – Stawiarski Dawid, trzecie – Julia Szpyrka.  Pierwsze miejsce w  kategorii kl. IV – VI zajął  Pałys Marceli, drugie – Mrozowska Izabela, trzecie – Bobczuk Kinga.
Ponadto jury wybrało również: Króla i Królową balu, którymi zostali Bartek Mrozowski i Weronika Małkowicz, Miss i Mister tańca – Gabriela Grabowska i Paweł Grabowski, Miss Publiczności – Aleksandra Ciężka. Mister Publiczności – Kacper Chmielewski.
Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, korony i pamiątkowe szarfy ufundowane przez Radę Rodziców. Każdy uczestnik balu otrzymał batonik.