Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 7 października 2013 r. na stadionie MOSiR w Tomaszowie Lubelskim rozegrano Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkolnego Związku Sportowego (SZS).

         W bardzo dobrych warunkach atmosferycznych udanie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Najlepsze miejsce zajęły dziewczęta ze szkoły podstawowej, które zajęły czwarte miejsce w swojej kategorii. W zawodach udział brali również chłopcy  z  gimnazjum,  którzy  zajęli  szóste  miejsce.  Niestety  w  zespole  chłopców  zabrakło  aż  trzech  zawodników  z podstawowego składu, co znacząco wpłynęło na ich końcowy wynik i tylko szóste miejsce.

Nasze zespoły wystąpiły w następujących składach:

1 miejsce (dziewczęta SP)

Dudek Patrycja, Tymoszuk Sandra, Tyczyńska Wiktoria, Góral  Patrycja, Woźnica Patrycja, Zubko Magdalena, Lemińska Wiktoria, Kaczyńska Agata, Błocian Kasjana, Gosiewska Patrycja, Gerian Agnieszka i Tymoszuk Natalia – rezerwowe

 

2 miejsce (chłopcy GP)

Baraniuk Patryk, Borowski Michał, Barczuk Krystian, Fedaczyński Jakub, Załuski Szymon, Kołodziejczyk Michał, Jeżyna Mateusz, Bil Tomasz, Zając Szymon, Orlon Patryk