Wizyta w bibliotece publicznej!!

W dniach 21- 22.01.2015r. uczniowie klasy I b i II b razem ze swoimi wychowawczyniami p. Barbarą Klamer i p. Irminą Klamer po raz kolejny odwiedzili, już w nowym roku, Gminną Bibliotekę Publiczną w Horodle.     
Dzieci uczestniczyły w zajęciach literacko- plastycznych związanych z Dniem Babci i Dziadka.Panie bibliotekarki Renata Mochnaczewska i Bożena Gruszka jak zwykle przygotowały wiele atrakcji. Dzieci wysłuchały opowiadania Ewy Skarżyńskiej" Babcia na hulajnodze". Następnie chętnie odpowiadały na pytania dotyczące wysłuchanego tekstu.Najwięcej radości sprawiało dzieciom rozwiązywanie krzyżówek i zagadek. Na koniec zajęć dzieci z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do rysowania portretów babć i dziadków, które można oglądać na wystawie w bibliotece.
Jak zwykle, spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.
Za miłe i ciepłe przyjęcie bardzo dziękujemy!!!!!!