ZWYCIĘSTWO NASZYCH LICEALISTEK

     Uczennice klasy drugiej liceum – Anna Aronowska, Daria Adamczuk, Magdalena Haczkiewicz i Anna Jaros – wzięły udział w Powiatowym Miniturnieju „Różnorodny świat Wiktora Zina” Do zmagań turniejowych zostały zaproszone szkoły średnie powiatu hrubieszowskiego, a honorowym patronatem objęła go Pani Starosta Aneta Karpiuk. Na turniej  składały się trzy konkurencje: praca plastyczna, test wiedzy i żywe słowo. Uczestniczki ambitnie i z dużym zaangażowaniem stanęły w turniejowe szranki.
    Z dumą informujemy, że drużyna naszej szkoły zdobyła pierwsze miejsce (z wyraźną przewagą w punktacji), otrzymała piękne dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Licealistki przygotowywały się pod kierunkiem Pani Agnieszki Kossowskiej.
    Oprócz rywalizacji i poszerzenia wiedzy o naszym regionie młodzież miała okazję poznać swoich rówieśników i wymienić się doświadczeniami szkolnymi.  

                                                                                           Gratulujemy!