„WSZYSTKIE ŚMIECI NASZE SĄ”

    Już po raz kolejny Zespół Szkół przystąpił do akcji Sprzątanie Świata. W tym roku hasło przewodnie wydarzenia brzmiało „Wszystkie śmieci są nasze”. To już 29. akcja organizowana przez Fundację Nasza Ziemia. W piątek, 16 września, uzbrojeni w rękawiczki i worki na śmieci przeszukaliśmy wszystkie okoliczne zakamarki oczyszczając teren przyszkolny z przeróżnych śmieciowych znalezisk. Dopisywał nam dobry humor, którego nie popsuła nawet kapryśna pogoda. Wśród uczniów najmłodszych klas przeprowadzone zostały pogadanki ekologiczne. Oto przedsmak naszej fotorelacji, do obejrzenia większej ilości zdjęć zapraszamy na fanpage Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej: https://www.facebook.com/pages/category/Community/Samorz%C4%85d-Uczniowski-Szko%C5%82y-Podstawowej-im-W%C5%82adys%C5%82awa-Jagie%C5%82%C5%82y-w-Horodle-102990782146555/