WITAJ WIOSNO!

     Od wielu lat pierwszy dzień wiosny jest w naszej szkole Dniem Samorządności, czyli dniem, w którym uczniowie przejmują władzę w szkole i uczestniczą w licznych zabawach, konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski. Nie inaczej było i tym razem – lekcje prowadzone przez uczniów, międzyklasowy turniej wiedzowy, konkurs na najładniejszą marzannę w wersji mini, gry i słodkie poczęstunki dla klas najmłodszych, wspólne ognisko i oczywiście symboliczne spalenie marzanny to atrakcje, jakie przygotowaliśmy w ramach naszego święta.

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Janowi Hajkowskiemu i Pani Wicedyrektor Agnieszce Harpeniuk za wsparcie organizacyjne i ufundowanie poczęstunku oraz Urzedowi Gminy w Horodle na ręce Pana Wójta Krzysztofa Bożka za przekazane nagrody.

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KONKURSÓW:

Konkurs na najciekawsze przebranie wiosenne:
Kl. O „A” „Pszczółki”: Kornelia Bazylewicz, Karolina Bochen, Maja Wrońska, Ewa Zielińska
Kl. O „B” „Biedronki”: Patryk Bączkowski, Bartłomiej Bochen, Klaudia Najuch, Michalina Piszka, Maria Prociuk, Karolina Sitarczuk, Dawid Talar

Klasa I:
1. Aleks Kostrubiec
2. Klara Bandachowska
3. Dagmara Załuska

Klasa II:
1. Jagoda Szlązak
2. Kacper Seweryn
3. Lena Boryło

Klasa III:
1. Dorota Pochylczuk
2. Aleksandra Bańka
3. Michał Patyjewicz i Bartosz Żyła

Konkurs na najpiękniejszą marzannę w wersji mini:
1. Julia Chmielewska (kl. IV)
2. Wojciech Kiryk (kl. V)
3. Milena Kuna (kl. IV)

Międzyklasowy turniej wiedzowy:
1. Klasa VIIb
2. Klasa VI
3. Klasa V
4. Klasa IV

Nagrody dla uczniów wcielających się w rolę nauczyciela za najbardziej udane przebranie:
Gabriela Kubacka (p. Katarzyna Bajerczak), Lena Szatan (p. Iwona – Kudła – Najuch).

Samorząd Uczniowski SP