XXV JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI

   3 listopada miały miejsce gminne eliminacje XXV Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, który w tym roku odbywał się pod hasłem  „Śmiechem – żartem”. Wzięło w nim udział 10 reprezentantów naszej szkoły: Dagmara Załuska (kl. I), Jakub Mulawka (kl. II), Milena Kuna ( kl. IV), Julia Jerzyna (kl. IV), Miłosz Kozar (kl. V), Aniela Grabowska (kl. V), Julia Lickindorf (kl. VI), Julia Chmielewska (kl. IV), Kinga Wierzbicka (kl. VIIb) oraz Karolina Bazylewicz (kl. VIIIb). Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i z pasją interpretowali wybrane przez siebie utwory. Z radością informujemy, że wszyscy reprezentanci naszej szkoły zdobyli wyróżnienia, a wśród laureatów etapu gminnego znalazła się Karolina Bazylewicz, która będzie reprezentowała gminę na etapie powiatowym.
Serdecznie gratulujemy wszystkim recytatorom, a Karolince życzymy powodzenia na dalszych szczeblach eliminacji.