1 CZERWCA W NASZEJ SZKOLE

    Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczył Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Horodle. Licealiści i ósmoklasiści wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę krajoznawczą do Janowa Podlaskiego a następnie do Poleskiego Parku Narodowego. Zachwyt wzbudziły piękne rumaki w słynnej janowskiej stadninie koni oraz niezwykłe okazy roślinności wodnej jeziora Moszna. Ponadto był czas na smaczny posiłek, wesołe rozmowy i budowanie serdecznych relacji.
    A tymczasem uczniowie klas młodszych doskonali bawili się na placu szkolnym m.in.: poszukiwali skarbów, grali w zbijaka i piłkę nożną, tańczyli z policyjnym lwem, puszczali bańki i oglądali sprzęt wojskowy. Zabawom przyglądali się niezwykli goście: Starosta Powiatu Hrubieszowskiego Pani Aneta Karpiuk, Wójt Gminy Horodło Pan Krzysztof Bożek, Sekretarz Gminy Horodło Pan Grzegorz Jeżyna oraz Przewodniczący Rady Gminy Horodło Pan Paweł Kłosiński.
   Dzięki sponsorom: Starostwu Powiatowemu w Hrubieszowie, Urzędowi Gminy w Horodle, Delikatesom „Centrum” w Horodle oraz Radzie Rodziców wszyscy mogli skorzystać ze smacznego poczęstunku.

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy!