WYNIKI KONKURSÓW WIOSENNYCH PRZEPROWADZONYCH PRZEZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

19 marca w ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski przeprowadził szereg konkursów adresowanych do wszystkich uczniów szkoły podstawowej. Część osób mimo niesprzyjającej pogody wybrała się na spacer, by poszukać i sfotografować pierwsze zwiastuny wiosny. Inni zdecydowali się na pozostanie w domu i wykonanie pracy plastycznej. Jeszcze inni nie mogąc się doczekać nadejścia Pani Wiosny, postanowili się w nią wcielić. Uczniowska kreatywność nie ma granic, dlatego też powstało wiele interesujących prac, a dowodem na ogromne zaangażowanie uczniów jest 217 zdjęć konkursowych.

Po obejrzeniu wszystkich prac komisja konkursowa w składzie: Anna Aronowska (Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego) oraz Panie: Joanna Grzeszczuk i Ewa Blacharz (opiekunki Samorządu) wyłoniła laureatów.

 KONKURS „NAJCIEKAWSZE PRZEBRANIE WIOSENNE”

      Kategoria: kl. I-III – nadesłano 18 zdjęć konkursowych

I miejsce: Daria Litwiniuk (kl. III)

II miejsce: Natalia Łyczek (kl. II)

III miejsce: Michał Patyjewicz (kl. II)

     Wyróżnienia: Jakub Kardasz (kl. II), Zuzanna Sitarczuk ( kl. II)

     Kategoria: kl. IV – VII  – nadesłano 8 zdjęć konkursowych

I miejsce: Kinga Ciężka  (kl. VII b)

II miejsce: Michał Łyczek (kl. VIa)

III miejsce: Maja Franczak (kl. VIb)

 KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET PANI WIOSNY”

      Kategoria: kl. I-III – nadesłano 32 prace konkursowe

 I miejsce: Aleksandra Bandachowska ( kl. III)
II miejsce: Alicja Jańczuk (kl. I)
III miejsce: Daria Litwiniuk (kl. III)
Wyróżnienia: Miłosz Baraniuk ( kl. II), Natalia Łyczek (kl. II), Emilia Sławińska (kl. III), Maja Wilkos (kl. III), Julia Jerzyna (kl. III), Milena Kuna ( kl. III), Zuzanna Wesołowska (kl. III)

     Kategoria: kl. IV – VII – nadesłano 30 prac konkursowych

I miejsce: Dawid Stawiarski  (kl. VII b)

II miejsce: Anna Gruszka (kl. VIb)

III miejsce: Lena Szatan (kl. VIb), Jakub Bańka (kl. VIIa)

Wyróżnienia: Zuzanna Ostapiuk (kl. IV),  Lena Litwiniuk (kl. V), Julia Lickindorf (kl. V), Hanna Korolska (kl. VI a), Michał Łyczek (kl. VIa) Patrycja Wróbel (VI b), Bartosz Mrozowski (kl. VII b), Martyna Seredyńska (kl. VII b)

 MIĘDZYKLASOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY „ZWIASTUNY WIOSNY”

Zwycięzcą konkursu jest klasa VII b – prace konkursowe wysłało 19 uczniów tej klasy, czyli 70 %.

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów za nadesłanie prac, kreatywność i zaangażowanie.

Obiecane nagrody i dyplomy zostaną wręczone po powrocie do szkoły