BAL ÓSMOKLASISTY ZA NAMI….

   W sobotę, 8 lutego, młodzież klasy 8 Szkoły Podstawowej w Horodle bawiła się na swoim pierwszym w życiu balu. Uroczystość rozpoczęła się od słów powitania skierowanych przez Pana Dyrektora Jana Hajkowskiego do wszystkich uczestników oraz zaproszonych gości. Zgodnie ze staropolskim zwyczajem bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem przygotowanym pod czujnym okiem Pana Mirosława Kamienia.
  Młodzież skierowała serdeczne słowa podziękowań do dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców, którzy przyczynili się do organizacji balu. Były kwiaty, miłe gesty i ciepłe słowa. W radosny nastrój wprawiła wszystkich część artystyczna wyreżyserowana przez panią Agnieszką Łaskarzewską, a przedstawiająca w humorystyczny sposób scenki z życia klasy. W trakcie tego niezwykłego wieczoru nie zabrakło również okazji  do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Uczniowie bawili się przy dźwiękach muzyki DJ Janka i Patryka.
   Młodzież najstarszej klasy szkoły podstawowej wyglądała wyjątkowo odświętnie i uroczo, radośnie tańczyli i świetnie się bawili. Teraz przed nimi czas intensywnych przygotowań do pierwszego z życiu egzaminu.