SZKOLNE ŚWIĘTOWANIE…..

    Już od początku grudnia w naszej szkole wszystkim udzielał się nastrój oczekiwania na najradośniejsze święta, mianowicie Boże Narodzenie. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowywali piękne świąteczne stroiki, harcerze lampiony, które z najlepszymi życzeniami trafiły do instytucji współpracujących ze szkołą.
  Ostatni dzień zajęć szkolnych miał szczególny charakter. Pierwsze godziny zajęć upłynęły na wspólnym czytaniu tekstów o tematyce bożonarodzeniowej.  Następnie uczniowie zasiedli wraz z wychowawcami do wspólnego wigilijnego stołu. Niemal w każdej sali  lekcyjnej rozbrzmiewał dźwięk kolęd, rozchodził się blask choinkowych lampek i zapach wigilijnych przysmaków. Później wszyscy udali się do sali gimnastycznej, aby podziwiać jasełka w wykonaniu uczniów klasy V B i IV.
Wzruszającą inscenizację dzieci zakończyły słowami: Bądźcie Państwo weseli, jako w niebie Anieli. Na ten nowy Rok!