SZKOLNE KOŁO CARITAS Z HORODŁA NA ROZTOCZAŃSKIM SZLAKU!

    26 października członkowie Szkolnego Koła Caritas z Horodła spędzili wspaniały dzień w roztoczańskim Zwierzyńcu, poznając okolice miasta z rowerowego siodełka. Korzystając z wypożyczonych rowerów przejechaliśmy żółtym szlakiem w okolicach stawów „Echo”, po kilku kilometrach spotkaliśmy jedną z atrakcji – bardzo towarzyskiego barana, następnie zajechaliśmy do stadniny konika polskiego we Floriance. Kolejne kilometry turystyki rowerowej prowadziły nas przez Górecko Stare i Górecko Kościelne, gdzie zatrzymaliśmy się przy modrzewiowym kościele, przeszliśmy dębową aleją a finałem była kapliczka św. Stanisława nad rzeką Szum. W drodze powrotnej do Zwierzyńca wszystkim uczestnikom dopisywał wspaniały humor z myślą czy nie można dłużej popedałować.
    Wycieczka odbyła się dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Stowarzyszeniu na rzecz Dzieci i Młodzieży Jestem im. Św. Jana Bosko i Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Serdecznie dziękujemy.