PODRÓŻ W GŁĄB OCEANU

     W środę 24 października 2018 r. do naszej szkoły przybyło Mobilne Oceanarium, które zabrało uczniów klas I-III oraz na przedszkolaków w niezwykłą podwodną podróż.
    W specjalnej kopule, ustawionej w sali gimnastycznej, wyświetlona została prezentacja 3D. Dzieci mogły w niej odnieść wrażenie, że przebywają na dnie oceanu. A to wszystko za sprawą pływających wokół ryb i nurków. Dzieci zobaczyły także wielu fascynujących mieszkańców raf koralowych, takich jak: żółwie morskie, płaszczki, ośmiornice, delfiny, rekiny i wiele innych. Podczas spotkania miały możliwość obejrzenia naturalnych eksponatów: muszli, modeli ryb, żółwia oraz zębów rekina. 
    Ta inspirująca podróż w głąb oceanu była dla dzieci źródłem wielu pozytywnych emocji i wrażeń.
Strach w oczach, też był !