WYJAZD NA SPEKTAKL „ACH, TA PIPPI”

12 kwietnia 2018 r. uczniowie z klas 0, I, II, III a i III b razem z wychowawczyniami wybrali się z wizytą do Hrubieszowskiego Domu Kultury na przedstawienie pt.:,,Ach, ta Pippi” w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Przygody Pippi bardzo się dzieciom podobały – razem z główną bohaterką powieści Astrid Lindgren uczniowie zwiedzali ciekawe kraje i poznawali różne kultury. Nie zabrakło ciekawych dekoracji, efektów specjalnych oraz kolorowych kostiumów, które sprawiły, że sztuka teatralna dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Oczywiście sam przejazd autokarem w towarzystwie ulubionych kolegów i koleżanek też był dla uczestników wycieczki nie lada atrakcją.
Dzieci zażyczyły sobie więcej takich wyjazdów i przedstawień, więc z uwagą śledzimy repertuar Hrubieszowskiego Domu Kultury.