ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ

23 marca 2018 r. rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Zadaniem uczestników było przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci kartki świątecznej wykonanej dowolną techniką. Konkurs skierowany był do dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej. Wszystkie prace konkursowe były piękne, każda inna, dzieci wykazały się pomysłowością wykonania kartek, oryginalnością w wyborze techniki. Widniały na nich pisanki, baranki, koszyczki, zajączki i kurczaczki, a wiosenne odcienie zieleni i żółci przykuwały wzrok. Po przeanalizowaniu treści pod kątem zgodności z tematem  i estetyki wykonania oraz ogólnego wrażenia artystycznego nagrodzono i wyróżniono autorów następujących prac:
Oddziały przedszkolne – wyróżnienia:

  1. Milena Kuna
  2. Kornel Kuna
  3. Gabriela Kubacka

Klasy I-III

  1. Filip Wrona, Lena Litwiniuk
  2. Maja Franczak
  3. Miłosz Kozar

Klasy IV-VII

  1. Karina Paćkowska
  2. Julia Papierz, Nikola Paćkowska
  3. Martyna Seredyńska