BEZPIECZNIE W SIECI

22  lutego  2018 r.  w związku z ,,Dniem Bezpiecznego Internetu” klasy I i II szkoły podstawowej razem z wychowawczyniami udały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Horodle na zajęcia poświęcone bezpieczeństwu w sieci. Panie bibliotekarki: Renata Mochnaczewska i Bożena Gruszka przygotowały pokaz filmowy, dzięki któremu dzieci miały możliwość przekonać się jak ważne są zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz poznać strony przeznaczone dla najmłodszych. Uczniowie dowiedzieli się, jakie mogą być konsekwencje podawania danych osobowych, numeru telefonu czy informacji o swoim wieku. Zajęcia praktyczne pokazały, że dzieci uważnie oglądały film i wiedzą, jakie zagrożenia czekają na nich w Internecie, na co muszą uważać i czego unikać.
Bardzo dziękujemy paniom bibliotekarkom za interesujące zajęcia i oczywiście za słodki poczęstunek.