Wycieczka do stolicy

     22 marca 2014 r.  młodzież z Zespołu Szkół w Horodle już po raz czwarty  uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. W tym roku program wycieczki obejmował: zwiedzanie Muzeum  Pałacu w Wilanowie połączony z lekcją muzealną: „Wnętrza pałacowe w XVII i XVIII w.” Młodzież miała także okazję podziwiać Stadion Narodowy. Dzięki Panu przewodnikowi obejrzeli  Stadion od parkingu, poprzez szatnie zawodników aż po loże przeznaczone dla specjalnych gości w tym także ekskluzywne pokoje prezydenckie. Jednak najwięcej emocji wzbudził mecz siatkówki kobiet Chemik Police kontra Siódemka Legionowo  na stadionie w Legionowie.  Po meczu młodzież miała okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubionymi zawodniczkami. Całość programu dopełniła oczywiście pizza. Dzięki uprzejmości Pana Grzegorza Hunkiewicza młodzież miała okazję podziwiać panoramę Warszawy nocą oraz uczestniczyć w uroczystej zmianie warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wycieczkę zorganizowali Pani Anna Kozar i Pan Dariusz Tuz.