Zabawa choinkowa

       Dzień 4 stycznia 2017 roku był w naszej szkole dniem  wyjątkowym, bowiem w tym dniu odbył się w godzinach popołudniowych bal karnawałowy. Impreza ma długoletnią, trudno nawet ustalić jak długą, tradycję. W stołówce naszej szkoły zebrali się wszyscy uczniowie, ale również ich młodsze i starsze rodzeństwo oraz rodzice pragnąc w rytmie skocznej muzyki, w wspaniałych strojach wspólnie się bawić. Wszystkich zebranych powitał Pan Dyrektor Jan Hajkowski. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się odwiedzające naszą szkołę po raz pierwszy Gadułka i Chichotka, które zachęcały dzieci do wspólnej zabawy przy muzyce.  W salach lekcyjnych na bawiących się czekały przygotowane przez rodziców słodkie poczęstunki.
       Bogaty i ciekawy program choinki szkolnej sprawił, że owe wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich dzieci.