ŚLUBUJEMY CI SZKOŁO…

      Dzień 10 listopada 2016 roku w naszej szkole to bardzo ważna data dla uczniów klas  I szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. W tym bowiem dniu odbyła się uroczystość ślubowania.
      Uczniowie klasy I szkoły podstawowej przygotowali, specjalnie na tę okazję, swój program artystyczny. Mimo stresu związanego z publicznym występem, dzieci świetnie poradziły sobie z mikrofonem. Publiczność nagrodziła dzielnych pierwszaków gromkimi brawami.
      Po złożeniu ślubowania i zaprezentowaniu się w części artystycznej Pan Dyrektor Jan Hajkowski dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. Dzieci zostały przyjęte do braci uczniowskiej naszej szkoły. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów.
            Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a Uczniom życzymy wielu sukcesów  w murach naszej szkoły.