WYCIECZKA KLASY III b DO BIAŁOWIEŻY

9-10 czerwca klasa III b była na dwudniowej wycieczce "Nadbużańskie atrakcje i w zagrodzie żubra". Dopisywała nam pogoda i wspaniały humor.
Pierwszego dnia zwiedziliśmy Synagogę we Włodawie oraz Muzeum Etnograficzne, Monastyr św. Onufrego w Jabłecznej. Byliśmy również w stadninie koni arabskich w Janowie. W Serpelicach odbyliśmy rejs statkiem po Bugu, po czym udaliśmy się na ognisko i nocleg do ośrodka wypoczynkowego " Partner".
Drugi dzień spędziliśmy w Białowieży. Tam zwiedziliśmy muzeum i rezerwat żubrów. Następnie udaliśmy się do Białej Podlaskiej na obiad i do kina na film "Angry Birds" (było super, kino przygotowane było tylko dla nas).
Po smacznym deserze powędrowaliśmy do busa, by szczęśliwie wrócić do domu.
                Chciałoby się zostać dłużej!!!!
Dwa dni szybko minęły, ale wspomnienia zostaną na zawsze.