Walentynki

W dniu Świętego Walentego,

Życzę Tobie byś miał tego,

Kto Ci taką kartkę wyśle,

I cieplutko Cię uściśnie.

Aby zawsze kochał Ciebie

I by było wam jak w niebie.

walentynki

Dzień Świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają,

Że chcą kochać i kochają!

   14 lutego jest to dzień Świętego Walentego obchodzony także jako Dzień Zakochanych. Tego dnia osobie nam bliskiej możemy wysłać upominek lub kartkę. Tak właśnie od paru lat w naszej szkole działa poczta walentynkowa, za pomocą, której można wysyłać kartki, dla bliskich nam osób i nie tylko. W tym dniu w szkole panował miły nastrój, każdy chodził uśmiechnięty.Kartek do poczty walentynkowej wpłynęło mnóstwo. Aniołek walentynkowy miał sporo pracy przy rozdawaniu kartek.
   Wielu z nas w tym dniu zdobyło się na choćby drobny gest, aby osoba, do której czujemy sympatię, zrozumiała, ile dla nas znaczy. Również z tej okazji SU zorganizował konkurs plastyczny pt. „Serce dla Ciebie”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas O-III i IV-VI.

I m-  Rudawska Julka

        Pałys Marceli

II m- Grabowska Gabrysia

III m- Wojciechowska Karolina

         Marzec Paulina

Wyróżnienie- Szumiata Weronika

                          Wróbel  Amelka