DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE III b

W klasie III b zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez klasowych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń, łez i radości. Dnia 25 stycznia 2016r. w klasie III bodbyła się ta wspaniała uroczystość. Dzieci przygotowały piękny, z humorem program artystyczny.Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami przygotowanymi własnoręcznie. Pani Dyrektor Agnieszka Harpeniuk, która jak zawsze była z nami, wspólnie z wychowawczynią złożyła piękne życzenia babciom i dziadkom. Czcigodni goście ze wzruszeniem odebrali miłe słowa.
Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.