WIGILIA W KLASIE III b

Tradycją naszej klasy jest coroczne spotkanie wigilijne. W tym roku odbyło się ono 18 grudnia. Swoją obecnością zaszczycili nas Rodzice i Dziadkowie. Miło nam było gościć p. Dyrektor Agnieszkę Harpeniuk, p. Dyrektora Arnolda Bogowskiego oraz pracowników naszej szkoły.
  W świąteczny nastrój wprowadziła nas piękna scenografia. Dzieci wspólnie z wychowawczynią przygotowały Jasełka. Całość przedstawienia,pokazująca sceny z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów, przeplatana była kolędami i pastorałkami. 
  Przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. W podniosłej atmosferze podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia, łez też nie mogło zabraknąć.
  Po życzeniach przyszedł czas na WIECZERZĘ WIGILIJNĄ przygotowaną przez Rodziców- SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!
 Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.